Arx Cargo Hakkında

Taşıma için bir iş ortağı mı arıyorsunuz? Arx Cargo, gönderinizi istediğiniz yere hızlı bir şekilde ve zamanında ulaştırır. Gönderi hizmetlerimizin şirketiniz için neler yapabileceğini keşfedin.

Neler Sunuyoruz?

Gönderiniz; ağır bir palet, büyük bir paket veya sadece bir belge olsun fark etmez, size en uygun hizmetlerimiz arasından seçim yapabilirsiniz. Arx Cargo ile yolladığınızda gönderileriniz dünya lideri olan uluslararası kargo firmaları tarafından hassasiyetle taşınıyor ve teslim ediliyor. Geniş bir yelpazede sunulan doküman ve paket taşımacılık hizmetlerinin yanı sıra depolama, etiketleme, entegrasyon ve gönderi takibi çözümlerimizle ihtiyaçlarınıza en uygun hizmetleri sunuyoruz.

Kimlerle Çalışıyoruz?

Arx Cargo olarak; girişimci bir ev kadınından bağımsız bir tüccara, büyük şirketlere ve kuruluşlara kadar geniş bir yelpazeye servis hizmeti sunuyoruz. E-ticaret, gıda, elektronik ve daha nice sektörlere özel çözümlerimizden faydalanmak için uzmanlarımızı aramanız yeterli.

Misyonumuz, sektörümüzde faaliyet gösteren tüm paydaşların güvenini kazanmak, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı kalarak hizmet kalitesiyle koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamayı hedefliyoruz. Zengin ve profesyonel hizmet ağımızla ülkemizde lojistik sektörüne katkıda bulunuyor, inovasyon yaratan uygulamalarla sektöre en iyi hizmeti sunuyoruz.

Vizyonumuz, hizmet kalitesini sürekli arttıran, teknolojik, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımıyla hava kargo taşımacılık sektöründe global anlamda lider şirket olmak.

hakkimizda-content-1